Златните ни момичета блестящи в Рио

Българският ансамбъл по художествена гимнастика четвърти във временното класиране
2016-08-20 17:09:00

Българските златни момичета от ансамбъла по художествена гимнастика се представиха блестящо на квалификациите на Олимпиадата в Рио. Ансамбълът по художествена гимнастика участва в квалификациите и се бори за медал.

Михаела Маевска, Ренета Камберова, Цветелина Найденова, Християна Тодорова и Любомира Казанова заемат четвърто място във временното класиране. Пред тях са Русия, Беларус и Испания.

Старши треньорът на световните шампионки Ина Ананиева отново заложи на композиция по български народни мотиви, дело на Георги Андреев.

На финала утре се класират първите 8 отбора от общо 14 участващи в квалификацията.

По-късно е финалът и на Невяна Владинова, която вчера изигра блестящи квалификации.