Теди Бриджуотър от Бронкос получи нараняване на главата по време на гмуркане и беше откаран в болница като предпазна мярка.

Денвър Бронкос Куотърбекът Теди Бриджуотър получи контузия на главата в неделя и беше изведен от терена на носилка и по-късно откаран в болница. Синсинати Бенгал.

Като предпазна мярка той е откаран в болница Бриджуотър, където е успял да раздвижи крайниците си, казаха от екипа. Дрю Лок Влезе в играта вместо Bridgewater

Щракнете тук за повече отразяване на играта на FOXNEWS.COM

В Денвър в неделя, 19 декември 2021 г., по време на второто полувреме на футболния мач на НФЛ, куотърбекът на Денвър Бронкос Теди Бриджуотър (5) беше атакуван от защитника на Синсинати Бенгалс Пи Джей Хил. Бриджуотър напусна играта поради контузия в мача.
(AP Photo / Джак Демпси)

Мачът се проведе с оставащото 5:53 в третата четвърт, тъй като Денвър трябваше да поведе или да намали дефицита на Синсинати до 9-3. Бриджуотър усети как джобът се свива около себе си.

Той се опита да се подиграе с някой, който би могъл да бъде бенгалски тиглер, и удари главата на гълъба първи до първи надолу. Щом удари земята, водата на моста сякаш се охлади.

Кристиан Уилкинс от Dolphins изгони червея след улавяне на TD

В неделя, 19 декември 2021 г., по време на второто полувреме на футболния мач на НФЛ в Денвър срещу Синсинати Бенгалс, куотърбекът на Денвър Бронкос Теди Бриджуотър беше контузен и изведен от терена.

Бриджуотър го удари с 22 за 12, 98 пасове и 10 бързащи ярда в три пренасяния.

В неделя, 19 декември 2021 г., куотърбекът на Денвър Бронкос Теди Бриджуотър беше поставен в количка срещу Синсинати Бенгалс през втората половина на футболния мач на НФЛ в Денвър.

(AP Photo / Дейвид Залубовски)

READ  България се приближава към приемането на Северна Македония за член на Европейския съюз

Той и защитата на Бронкос поддържаха отбора в плейофите през целия сезон. Имаше само 2954 паса в 13 мача този сезон, с повече от 18 подавания за тъчдаун и седем прекъсвания в кариерата му.