Барселона страда от болката и трудностите да преодолее кандидата за изпадане Валенсия | чужд футбол

с видеоФК Барселона загуби от Алмерия на ниско ниво миналата седмица, но успя да се справи с кандидата за изпадане тази вечер. С необходимата болка и усилия Валенсия беше елиминиран с 1-0 на Камп Ноу. Барселона взе нови три важни точки в битката за шампионската титла.

Единственият гол в мача падна в 15-ата минута. Дълго центриране на Серхио Бускетс с глава на бразилеца Равена. Той получи топката малко по-рано от напусналия вратар на Валенсия Гиорги Мамардашвили.

Феран Торес пропусна дузпа след почивката, като уцели гредата. Половин час преди края Роналд Араухо получи червен картон от рефера Рохас. След това обратният натиск беше дълъг за ФК Барселона. Гостите с Джъстин Клуйверт като резерва започнаха да търсят изравнителното попадение. Съпротивата не можа да счупи стената на Барселона. Отборът гост все пак имаше право на дузпа, но реферът и ВАР не се съгласиха.

Заради поражението Валенсия все още е в рязък спад и е на две точки под голлинията. Капитанът се пази на добра дистанция от Реал Мадрид, като побеждава (10 точки, бел.ред.), но мадридчани все още се изправят срещу Реал Бетис.

READ  Секс играчки за Илейн Ван Дайк след победа в гонката по време: "Как работи това?" † Колоездене

Фигури от Ла Лига
Гледайте всички видеоклипове за Ла Лига в долната част на тази статия, всички резултати, програмата и мястото на първото испанско състезание и цялата статистика (най-добри голмайстори, жълти и червени картони, асистенции).