Бивши играчи на Фейенорд | Елвис Ману снима в България

FR-Fans.nl предоставя седмичен преглед на резултатите на нашите стари познати в раздела „Стари играчи на Фейенорд в чужбина“. Фейенорд спечели с 0-2 срещу FC Voluntum в неделя. Отборът от Ротердам успя да продължи доброто усещане от четвъртък и затова е на трето място в Ередивизи. Любопитно дали бившите играчи на Фейенорд също могат да се почувстват по-добре този уикенд?

Англия
Тирел Малайзия загуби с 3-1 от Астън Вила в неделя. Малайзия започна като резерва и в крайна сметка игра още 25 минути. Левият бек постигна 100% точност, но не успя да добави нищо повече към играта на Юнайтед. Малайзия отбеляза 6,5 точки от SofaScore. Манчестър Юнайтед е пети във Висшата лига.

Луис Синистера видя съотборниците си да печелят с 4-3 у дома срещу бившия съотборник Маркос Ченчи в събота. Синистера не е в селекцията за мачове, тъй като все още не е във форма за мач. Сенечи игра 88 минути в титулярния състав. Аржентинецът спечели 40% от индивидуалните си двубои и постигна 83% пасове, където също направи ключов пас. Чрез SofaScore Defender получи 6.8. Поражението оставя Борнемут на 17-о място във Висшата лига. Отборът на Луис Синистера Лийдс Юнайтед е 12-ти във Висшата лига.

Италия
Стефан де Вридж получи ударна контузия при поражението с 2:0 срещу Интер в неделя. Де Вридж изигра целия мач и постигна пасиране от 92%. Освен това бранителят спечели 100% от дуелите си и получи 6.9 от SofaScore. Интер Милано е седми в Серия А с това поражение.

Джорджиньо Вайналдум изведе Лацио до победа с 1-0 над Рома в дербито на Рим в неделя. Гарстхорп започна в титулярния състав и игра 63 минути. Десничарят постигна 67% пропуск и спечели 70% от дуелите си. Освен това бившият играч на Фейенорд даде пропуск и получи 6,4 за представянето си. Рома е шести в Серия А.

READ  Колекция за оператор на коктейл бар в града на български IC

Cereal Tessers удържа своя отбор до равенство 2-2 срещу Salernitana в събота. Тезерите не участваха в изпита поради контузия. Кремонезе е на осемнадесето място в Серия А.

Белгия
Bart Nieuwcoup завърши наравно 1-1 срещу KVC Westerloe в неделя. Nieuwkoop започна в титулярния състав и в крайна сметка игра 64 минути. Бившият играч на Фейенорд направи решаващ пас, постигайки 83% точност на пасовете. Освен това десният бек спечели около 80% от битките си. Nieuwcoop отбеляза 7.1 в SofaScore. Union Saint-Guillois е трети в белгийската Jubiler Pro League.

Япония
Браян Линсен изведе отбора си до равенство 1-1 срещу Ависпа Фукуока в събота. Линсен не беше избран за турнира поради контузия. Urawa Red Diamonds са девети в японската J1 лига.

България
Елвис Ману постигна победа с 6:0 срещу Ботаев Враца в събота. Ману започна в титулярния състав и игра 76 минути. Нападателят отбеляза хеттрик и получи нов жълт картон. Допълнителни цифри са неизвестни. Ботаев Пловдив е на десето място в Първа лига.