Впечатляващ световен рекорд Пол в остарелите 300 м с препятствия | спортни

Това не е обичайно разстояние, но нейното изненадващо 36,86 секунди световно време е с повече от секунда и половина по-бързо от стария световен рекорд от 2013 г. Следващия понеделник Пол ще участва във FBK Games в Хенгело, където тя „просто“ спечели на 400 метра с препятствия ще се проведе. Това е песента, която спечели бронзов медал миналата година

„Това беше луда изненада“, каза Пол. „Надявах се да избягам тук за 37 секунди. Ударих две малки препятствия по пътя и си казах: „Хайде, Вики, последните няколко метра!“ Когато видях часа, знаех защо се чувствам толкова млечна киселина в краката ми.“ Пол ще се състезава на 400 м с препятствия на FBK Games в Хенгело в понеделник.

детелина цвете

Lake Claver комбинира най-доброто от себе си на 400 метра. 23-годишният Клавер завърши четвърти с време 50,90 секунди на турнира World Athletics Gold Tour в Острава, Чехия. По този начин състезателката от Северна Холандия се откъсна с 0,08 секунди от общото си ниво и също така направи повече от лимита на Световната купа в Юджийн (51,36).