Клубът все още е на върха, отчасти благодарение на гола след 9 секунди, както и на четвъртата победа за ПСВ Айндховен | Понастоящем

PEC Zwolle остава лидер в дивизията Kitchen Champion. Отборът на треньора Дик Шрьодер спечели петък вечер благодарение на светкавичен гол срещу Йънг ПСВ с 4-2. ПСВ Айндховен записа и четвъртата си победа този сезон срещу Юнг АЗ: 1-0.

В Zwolle, началният сигнал прозвуча, когато PEC напредна срещу Jong PSV. Жорди Тоторима бутна топката само след девет секунди.

Преди края на първото полувреме Томислав Мърконич, който бе привлечен това лято, бетонира преднината от два гола до 3:0. В началото на втората част Данте Сили направи нещо за Юнг ПСВ, след което Ленарт Ти направи 4-1 десет минути преди края с лек удар с глава. Резервата Август Приске Флайгер определи крайния резултат мигове по-късно.

Клубът все още е без точки след четири мача. Жителите на Зволе имат толкова точки, колкото и ФК Айндховен, но са начело благодарение на по-добра голова разлика. Хераклес Алмело също не е загубил точки този сезон, но този отбор ще играе у дома срещу MV в Маастрихт в понеделник.

В Айндховен Йънг Аризона, Озан Коксо беше коронован със спечелването на играта. Нападателят отбеляза единственото попадение в мача малко преди края на първото полувреме. В последния етап Wouter Goes получи червен картон срещу Jong AZ, който допусна първото си поражение за сезона.

За потребители на приложението: щракнете върху туита, за да видите бързия гол от PEC Zwolle.

Stiftje van der Sande от NAC побеждава Roda

В Керкраде NAC Breda победи Roda JC с 1-3, отчасти благодарение на красивия гол на Jort van der Sande. Скоро след почивката нападателят се погрижи за 0-2 с хубав знак. Кай де Ройг отбеляза първия гол през първото полувреме. Guus Joppen за кратко облекчи напрежението от името на Roda във финалния етап, но малко след това Odysseus все пак реши да се съревновава.

READ  Тийнейджърската сензация Коко Гауф пише история с титлата на US Open в своята страна | Тенис

Ник Венема най-накрая донесе победата на VVV-Venlo при посещение на TOP Oss: 1-2. Нападателят вкара победния гол за Лимбургер в добавеното време. Джъстин Матю даде преднина на ТОП през първото полувреме чрез Паненка, след което Тиме Верхейен изравни.

В De Vijverberg, De Graafschap спечели първата си точка за сезона срещу FC Dordrecht: 1-1. Алмър Сити победи ФК Дийн Бош с 2-0 и Телстар беше твърде силен за Хелмонд Спорт, за да играе срещу тях с 2-1. Том Бойгелсдайк направи своя дебют в Helmond Sport и получи жълт картон десет минути по-късно.

Потребители на приложението: щракнете върху туита, за да видите красивия гол на Jort van der Sande.