Лъвиците трябва да спечелят групата, за да избегнат Франция | футбол

Само след 6 минути Кадидиато Диани отбеляза за 1:0 за Франция. Повече от половин час по-късно Джанис Кайман внезапно осъзна равенството. Франция обаче влезе с голяма разлика през първото полувреме. Гридж Мбок Пати също направи резултата 2-1 с глава. В последните минути Уенди Ренар пропусна дузпа за Франция. Съперник на четвъртфиналите ще бъде вторият в групата, към която принадлежат оранжевите лъвици.

„Не винаги можеш да вкараш толкова много“

В четвъртък Диакре беше доволен от Европейското първенство в Англия след победа с 2-1 над Белгия.

„Ефективността, която показахме срещу Италия, беше малко по-ниска днес. Но вкарахме повече от съперника си и бяхме първи в групата. Не можеш винаги да вкарваш пет гола“, каза Диакре.

Крайният резултат бе постигнат още през първото полувреме. Франция пропусна дузпа през второто полувреме, след което остана напрегната до последния съдийски сигнал. „Белгийците оказват натиск в последния етап и можем да очакваме това“, каза Диакре. „Ефективността, която показахме срещу Италия, беше малко по-ниска днес. Най-важното за нас е

Италия

Италия грабна първата точка рано вечерта във втория мач от тази група. В Манчестър неговата страна изравни 1-1 с Исландия. Исландия напредна само 3 минути по-късно чрез Karólína Lea Vilhjálmsdóttir. Валентина Бергамчи изравни малко повече от час по-късно.

Италия има само една точка след два мача...

Италия има само една точка след два мача…

READ  Зелените и съотборниците на Пари Сен Жермен шокирани от фойерверки: „Беше твърде много и твърде рано“