Лъвове с бързи печалби към Волендам, VISÉ и България | Отправна точка за волейбол

KEMBIT-LIONS имат трудни няколко седмици. Отборът на Кристоф Заверник ще се възстанови след вечно тежък натиск в „съкратената“ спортна зала Ситард – където дългите странични трибуни не играят почти година – 36-29 в събота вечерта. Зала във Волендам във вторник вечерта. . Европейски домакински мач срещу българския Локомотив Корна в събота, последван от топ мач срещу Више, последван от завръщане на България в Европейската купа.

Тренто също ще започне този диптих от Европейската купа с гръцкия АЕК Атина следващата седмица, но между тях няма да има сблъсък от Лигата BENE. Така че продуктът е напълно различен за екипа на Jupe Feige.

Въпреки отличното вратарство на Скот Де Хоек между гредите на Ситард, домакините имаха трудно време в началото: отборите изравниха резултата при 5-5. След това серия от 7-0 за Лимбургер. Удар, от който гостите не можаха да се съвземат по-късно.

Високо ниво

Роб Шмитц от Лъвовете, който имаше шест безупречни победи на дясното крило, но беше разочарован да пропусне два пъти, се връща назад към един поучителен период с националния отбор. „Страхотно изживяване, в края на краищата, ти играеш и тренираш с най-добрите 18 души в Холандия. „Повишен си на по-високо ниво. Взимаш го обратно в клуба си. Това, че не съм в клубни тренировки, няма отрицателни последици за мен, Мога бързо да сменя бутона.

Шмидс също от време на време виждаше как Лъвовете играят добре, което имаше няколко по-малко фази. „През първото полувреме играх много стабилно в нападение. В защита трябваше да сме малко по-резки и беше важно да се защитаваме до последния момент. Няколко пропуска в началото на втората част направиха 24-20 в началото. Ще бъде вълнуващо известно време, но не и обезпокоително“, каза той Играч на мача Подарък от ПСЖ и бивш играч на Лъвовете Люк Стейнс. При 30-22 картите най-накрая бяха обърнати.

READ  Давос е мъртъв - Politico

Капитан Иво Стейнс беше кратък и много ясен в анализа си. Корицата загуби единоборствата. Няколко пъти се втурнахме и атакувахме много объркано. Трябва да излезе за мача във вторник. В BENE-Лигата е закачване или отпадане, защото във вторник отиваме във Волендам, а след първия европейски мач Визе ще гостува. Добра размяна днес, всеки си допълни минутите.

RAID

Докато Ids Eussen се разви като стрелец/финишър през последните месеци, Joris Bard трябваше да го направи отново, този път с малко по-дълъг тест. Барт е позитивен, знае ролята си в отбора и не се разстройва лесно. „Хубаво и гладко състезание, добър старт. Защитата не винаги е силна. Редица играчи като Робин Леунисен, Ейдис Юсен и Роб Шмиц бележат голове с лекота. Аз самият имах добра алтернатива. След мача в средата на седмицата във Волендам, левият крак ще очаква с нетърпение европейска кампания, където е отбелязал 116 гола от сезон 2011/2012. — Чудесно, не знам.

Меси

Бързият Миедема вкара четвъртия си гол преди почивката (21-15). Той също така, с опита си, видя как отборът му беше малко форсиран и не играеше добре в играта като колектив. „Точно така, вече не можем да се измъкнем от тази обратна реакция“, каза Патрик Мидема. Играч на мача“ – Представено от Люк Стайнс – После към гостите. „Играхме много бавно на този етап. Защитата не е добра. Изненадани сме от това, което знаем: бързият им обрат ни създава проблеми. 21 гола са най-много за едно полувреме.

Оранжевият национал не вижда посоката на европейските битки със силния гръцки АЕК Атина. „Нямаме какво да губим. Нямаме мотивация и след такава международна пауза трябва да го направите както трябва. Бяхме в движение и сега се прекъсва.