Международни: Синистера все още е на път да стигне до Световното първенство с Колумбия

В момента международният сезон е в разгара си. Вчера видяхме Оркун Гьокчу с Турция да загуби от Португалия, а Карим Дерман играе първия си мач за Того. Днес е мачът за Маркъс Педерсен, Фредерик Орснес и Луис Синистера.

Колумбия – Боливия 3-0
Луис Синистера беше отправна точка за Колумбия преди мача срещу Боливия. Квалификациите за Световното първенство започнаха в 00:30 холандско време.

рекорд
39 | 1-0 Диас
72 | 2-0 Борга
90 | 3-0 Ориба

Колумбия трябваше да спечели, за да има шанс да спечели билет за Световно първенство и така го направиха. Местата 1-4 в южноамериканската група отиват за Световното първенство, а петите трябва да играят в плейофите. Благодарение на победата над Боливия Колумбия вече е на шесто място и страната вече не може да заема място по-високо от пето.

Синистера и неговите последователи трябва да се надяват да загубят точки от петия поставен Перу срещу ниско летящ Парагвай в следващия и последен кръг, докато самата Колумбия трябва да победи Венецуела в първия мач.

Синистера изигра добър мач и почти отбеляза опасни ходове, но беше заменен в 65-ата минута.

подреди се
Колумбия: Оспина; Муньос, Куеста, Тичело, Фабра; Куелар, Куадрадо, Родригес; Синистра, Мюриел, Диас.
Боливия: Кордано; Сагредо, Хакен; Караско, Еномба; Гарсия, Гонзалес; Виляроел, Фернандес; Миначо, Черна гора.

Норвегия – Словакия (18:00)
Играчите на норвежкия Фейенорд Маркус Педерсен и Фредрик Орснес са част от националната им селекция и се готвят за две приятелски срещи срещу Словакия и Армения. Първият приятелски мач срещу Словакия е насрочен за петък вечерта.

рекорд

Норвегия: Все още не е известно
Словакия: Все още не е известно

READ  Ван Нистелрой иска ПСВ да се подобри главно в защита срещу Бодо/Глимт | Понастоящем

Терел Маласия и Йос Тийл ще играят с Дания с националния отбор на Холандия в събота вечерта от 20:45 часа. Офир Марчиано играе гостуване на Германия с Израел. Тренировъчният мач също започва в 20:45 часа.