Проповед за правилото на KKD: Никога преди не съм изпитвал това

Кейс Куакман разкритикува рефера Мартин Вос. Реферът беше отговорен за Кухненски шампион дивизия– мач между ФК Айндховен и MVV, но според анализатора е било грешно отново и отново.

„Има само един човек, който краде шоуто“, каза Куакман пред ESPN. „Никога в живота си не съм изпитвал това. От първата минута!“ Куакман заяви, че Вос е трябвало да раздаде билетите на ФК Айндховен в началото на мача, но лидерът не успя да го направи. Дежурният помощник-съдия също не беше остър, като неправилно се позова на ситуацията на засада. „Тогава имате помощник-съдията, който мисли: Знаете ли какво, ако съдията е зает…“ продължава речта си Квакман.

Анализаторът пита: „Съдията прави всичко погрешно и тогава ще дава жълти картони на играчи, които казват нещо по въпроса. Втора част, кога започва?“ пита анализаторът. — Само преди месец.

ФК Айндховен спечели мача с 1-0. Валентино Вермюлен отбеляза единствения гол в мача след малко повече от час.

Видео Плейър

Вижте най-добрите футболни видеоклипове тук

Още видеоклипове

READ  Кнегт не беше избран за първата си Световна купа по шорттрек в Монреал | карам ски