Топ клубовете на KKD не печелят, Хахтарин се завръща, а Алмир продължава

Оказва се, че 33-ият кръг от секцията Kitchen Champion е много специален. Всички първи три точки отпаднаха, Мохамед Ихтарин се завърна като футболист, а Мер Сити продължи напред в четвъртия период.

Де Граафшап – ФК Емен 1-1
Капитанът в дивизията Kitchen Champion се насочва към повишение в Eredivisie, но не успя да спечели в Doetinchem в петък вечер. Де Граафшап, с временния треньор Ян Времан начело, се показа като борец за местната публика и поведе петнадесет минути по-късно чрез Джоуи Конингс. Малко преди края на първото полувреме Руй Мендес направи 1-1, но Емине не продължи напред.

Алмере Сити – Екселсиор 3-0
На трето място Екселсиор може да се възползва от загубата на точки на Емен, но това се брои на лидера извън периода Алмере Сити. Този отбор досега спечели всичките си мачове в четвъртия период и добави пети, като не даде шанс на Ротердам. Джефри Борел, Елиас Елхафт и Ланс Дойгвестеген отбелязаха голове, така че Алмир продължава да се надява да спечели титлата и да участва в плейофите.

ФК Волендам – ​​ТОП Ос 1-2
Волендам е в депресия и това беше очевидно и срещу Нас. Четири минути по-късно Джошуа Санчес вече подписа първия гол от името на ТОП, а след това тази разлика бе защитена със зъби и нокти от отбора на Брабант. Формацията на треньора Вим Йонк не можа да мине, дори получи 0-2 от Дийн Гезен в наложеното време, като по този начин не успя да нанесе удар на Емен и Екселсиор. Мартин Карс 1-2 дойде твърде късно.

READ  На холандския национален отбор му липсва играч от неговия калибър срещу Германия

НАК Бреда – Млад Аякс 0-0
Мачът, който се проведе на стадион Rat Verleigh, беше доминиран от протести срещу поглъщането от City Football Group на NAC Club и завръщането на Мохамед Тахатрине. Това остана така, защото в Бреда нямаше цели. Ихаттарен също не можа да промени това за половин час, който му беше разрешено да участва, въпреки факта, че имаше два доста добри шанса.