Van Evik Draw дебютира в България

Не ередивизия, а международен футбол в наши дни. Шестима играчи от първата селекция на sc Heerenveen бяха извикани от тяхната Национална футболна асоциация. В Ом знаци Преглед на първите изиграни мачове.

Милан фон Евейк
За първи път на Милан ван Евейк беше позволено да докладва на Йонг Ориндж. Десният бек също получи право да отпразнува дебюта си веднага. Той участва в квалификациите за Европейското първенство в петък в България и Ван Евейк в пълен състав. Няма отбелязани голове (0-0). Девентър е врагът на Марс в Швейцария.

Ибрахим Тресуик
Друг бодигард на sc Heerenveen пристигна в действие ден преди родината си. Ибрахим Дрезевич изигра деветдесет минути в четвъртък в победния изложбен мач на Косово (5-0) срещу Буркина Фасо. Във вторник косоварите ще играят приятелска среща срещу Швейцария.

Рами Ал Хадж и Амин Сър
Рами Ал Хадж и Амин Сар бяха включени в финалния отбор на Young Sweden. Те се надяват да предприемат действия във вторник в квалификационния кръг за Европейското първенство срещу Ирландия.

Никълъс Матсън
Младата Дания играе с Белгия в квалификациите за Европейското първенство във вторник. sc Heerenveen вярва, че халфът Никълъс Матсън ще играе минути.

Тимо Хол
Турнирът на три нации за отбора на Холандия до 18 години започва в събота в Германия. Първият враг на Тимо Жол и неговия отбор е Франция. В понеделник оранжевите ще играят срещу домакина.