Бекер отново заслужава злато за Юнион Берлин, странно поражение от BVB | футбол

Бекер, бивш играч на ADO Den Haag, също се представи добре по време на откриващия мач на Union Berlin (3-1 победа над Hertha BSC, редактор). Срещу Лайпциг той направи голям принос за победата с 1-0 с помощта на Thousun Sepacho, а след това се погрижи за себе си с резултат 2-0. РБ Лайпциг се върна до 2-1 малко преди времето чрез Уили Орбан, но Унион не се остави да бъде изяден повече.

Борусия Дортмунд – Вердер Бремен 2-3

Дортмунд трябваше да се откаже от контузения Дониел Малин, но въпреки това изглеждаше дълъг по пътя си към трета победа за сезона. Голът на Юлиан Бранд през първото полувреме развали магията на „BVB“, след което Рафаел Герейро удвои резултата десет минути преди края. Но Дортмунд все още има проблеми. Лий Бюканън върна напрежението преди малко, след което домакините тотално се сринаха. В 93-ата минута Никлас Шмид направи резултата 2:2, след което Оливър Бърк се погрижи точките да отидат в Бремен в 95-ата минута.

Ентусиазирана радост във Вердер Бремен, който изоставаше с 2:0 в 89-ата минута.

VFB Щутгарт – Фрайбург 0-1

С Феликс под гредата Фрайбург поведе рано чрез Винченцо Гриво и този гол остана в Щутгарт. Фрайбург се присъединява към висшите ешелони на Бундеслигата с „шест от три“.

Флекс се справя елегантно с вратата на Щутгарт.

Аугсбург – Майнц 1-2

Джефри Гувелеу започна в базата на Аугсбург и получи жълт картон много бързо. Още в 3-ата минута бившият футболист на Хееренвеен и АЗ излезе с разписка. След половин час игра мачът беше загубен, когато Карим Онисио първо направи резултата 0-1, а малко след това Ермдин Демирович отново изравни резултата. Арън Мартин пропусна дузпа от името на Майнц след час игра. Изглежда, че така и остана, но в абсолютната финална фаза Дже-сунг Ли все пак осигури победата на Майнц.

READ  Тийнейджърската сензация Коко Гауф пише история с титлата на US Open в своята страна | Тенис

Байер Леверкузен – Хофенхайм 0-3

Хофенхайм прекара следобеда в гостуване на Леверкузен, където Жереми Фримпонг игра цял мач. Малко повече от половин час по-късно резултатът беше 0-2, а малко след това можеше да стане и 0-3. Видеоасистент-реферът обаче отхвърли гола на Роберт Сков. По-малко от петнадесет минути преди края Хофенхайм постигна тази цел: Жоржиньо Ратер поднесе черешката на тортата.

Волфсбург – Шалке 0-0

Също така във Волфсбург беше пропуснат наказателен удар и гол беше отхвърлен от VAR. Симон Тироди пропусна първото полувреме от единадесет метра в добавеното време в полза на Шалке. Малко след изтичането на часа изглеждаше, че Йозуха Гелафуджи направи Волфсбург 1-0, но VAR реши друго. След това играта приключи, както започна. Мики Ван де Вен изигра цялата игра от името на VFL, Томас Ойгън бе сменен от Шалке малко преди края на мача.