Ериксен осветява своя първичен дебют с красива победа; Ливърпул с малка победа | футбол

Красива победа позволи на Брентфорд да се отдалечи малко от зоната на изпадащите. Евън Тони беше големият човек за Брентфорд, като отбеляза три гола на гостите. Крол не можа да се отличи с двата дузпа, които Тони изпълни, като и в двата случая усилията на английския играч бяха твърде силни за холандския вратар.

Уаут Уегхорст може с Бърнли Той не се възползва от поражението на Норич. Оранжевият нападател беше в основата срещу Челси, но не можа да счупи нито един плавателен съд с екипа си. Благодарение на голове на Кай Хаверц (два гола), Рийз Джеймс и Кристиан Пулишич гостите успяха да спечелят с голямото 4:0. Ерик Питърс Той все още липсваше в Бърнли, като Уегхорст беше заменен петнадесет минути след края.

В Челси треньорът Томас Тухел не беше доволен от феновете, които извикаха името на собственика на руския клуб Роман Абрамович по време на минути аплодисменти за Украйна. „Не е моментът да правим това. Когато покажем нашата солидарност, ние сме заедно и трябва да го направим заедно“, каза германският треньор пред английския клуб. „Време е да покажем уважение. Ние искаме да направим това. Правим това за Украйна и няма друго мнение за тази ситуация.

Запиши се за Футболна актуализация И бъдете информирани за най-новите футболни новини всеки ден

Малка победа за Ливърпул

Ливърпул победи Уест Хем Юнайтед с 1:0 на Анфийлд. Голът на Садио Мане след половин час игра, на ръба на офсайд, беше достатъчен, за да победи фланелката с номер 5: 1-0. Например тимът на Юрген Клоп, който е на второ място, изостава на три точки от лидера Манчестър Сити.

READ  „Надявам се да продължи възможно най-дълго.“

Мане успя да се възползва от близко разстояние от ниско центриране на защитника Трент Александър-Арнолд. Голът все още беше наблюдаван от видеосъдията, но той установи, че сенегалският нападател остава достатъчно зад бранителя на Уест Хем. Например Александър-Арнолд направи 11-ата си асистенция във Висшата лига този сезон, повече от всеки друг играч в лигата. Върджил ван Дайк изигра целия мач за Ливърпул.

Уест Хем трябваше да се откаже от украинеца Андрий Ярмоленко. Нападателят получи по-дълъг отпуск, за да може да се съсредоточи върху семейството си заради войната в страната му. Украйна беше подкрепена преди мача с едноминутни аплодисменти.

Джоел Фелтман отиде с Брайтън и Хоув Албион надолу Нюкасъл Юнайтед† Защитникът беше в основата с чайки, но той не успя да отмени бързо нарастващия дефицит от 2-0 (в рамките на петнадесет минути). Брайтън не се свени от цел за връзка от Луис Дънк.

Преди Ки Яна Хувър Мачът беше у дома Уулвърхемптън Уондърърс От Кристъл Палас Един за бързо забравяне. Той замени защитника след 25 минути контузия и бързо увреждане. двореца, където Джайро Редвалд Нямахте време да играете и това завърши с резултат 2-0, твърде силен за вълци

Джеси Марш, новият треньор на Лийдс Юнайтед, той все още не е успял да помогне на отбора си да успее. Заместникът на треньора Марсело Биелса, който беше уволнен миналата седмица, направи първата си изява след поражението Лестър Сити: 1-0. Харви Барнс отбеляза единствения гол в мача в 67-ата минута. Паскал страйк Той изигра целия мач за Лийдс и получи жълт картон.