Квалификации за европейско първенство на живо | Джакпо поставя холандците до Ирландия със зашеметяващ удар от дузпа след фаул срещу Дъмфрис | оранжево

30′

Ида е наказан за фаул срещу Ван Дайк

Нападателят на Ирландия Адам Айда изглеждаше готов да отбележи втория си гол за вечерта, но преди да успее да стреля отново покрай Марк Флик, той беше освиркван от съдията, след като дръпна ръката на Върджил ван Дайк в двубоя им за топката.

27′

Трети ъгъл на Ирландия

Друг ъгъл на Ирландия. Това отново ли е заплаха за домакинството?

Засега да, но след две пропуснати стрелби опасността отмина. Ясно е откъде ще дойде опасността тази вечер в Ирландия, но все още не е лесно за холандския национален отбор да се въоръжи срещу нея.

25′

Базуну спира удара на Мален

а Добър ход от Donyell Malen След хитра смяна на Шави Симонс, холандският нападател в крайна сметка отбеляза, но ирландският вратар Гавин Базуно спаси ситуацията. Това беше топката Не е достатъчно далеч до ъгълаКоето означаваше, че 21-годишният вратар на Саутхемптън не трябваше да скача докрай в далечния ъгъл.

25′

Две минути дузпи през първата четвърт

В средата на първото полувреме резултатът завърши 1-1 на стадион „Авива“ в Дъблин след две дузпи от Адам Айда и Коди Джакобо.

Ирландците имат 52% притежание на топката сега, в сравнение с 64% преди десет минути. Холандия навлиза в играта бавно, но сигурно, но определено не е лесно в Дъблин.

19′

1-1 портокал! Голът на Коди Джакобо!

След 19 минути Коди Джакбо изравни от дузпа в полза на холандския национален отбор, след като Дензъл Дъмфрис бе блокиран от ирландския вратар Гавин Базуно. Той надскочи топката, която със сигурност не беше пратена в корнер от Джакпо. Но той седи и това разбира се е най-важното.

18′

Жълт картон за Гавин Базуно

Да, дузпа има и за холандския национален отбор. Прекрасен старт на Дензъл Дъмфрис, който излиза пред ирландската врата и няма нищо друго освен да прехвърли вратаря Гавин Базуно, но преобърна десния бек на Интер. И така топката отива веднага, за втори път тази вечер в Дъблин.

16′

Жълт картон за Матс Уевер

Бърз жълт картон за Матс Уевер. Той изчиства контраатака на Ирландия в средата на терена, но това веднага му носи дузпа. Така че полузащитникът на Фейенорд трябва да внимава.

15′

Първи корнер за холандския отбор

А след 15 минути игра има и първия корнер за холандския национален отбор, след като защитникът Нейтън Колинс успя да изчисти топката от далечната греда в точното време. Нейтън Аке беше готов да вкара с глава след пряк свободен удар на Коди Джакобо, но това не се случи по този начин за защитника на Манчестър Сити.

READ  Камменга помогна на Холандия за първия си златен медал на Европейското първенство, а Корбо взе бронз

12′

Още едно кътче от Ирландия

За пореден път ветеранът Джеймс Маклийн, в момента играч на Рексам от четвърта дивизия на Англия, стреля опасно в ъглов удар пред вратата. Сега Марк Флекен намесва юмруци по въпроса, но опасността не е отминала веднага. След това Denzel Dumfries успя да изчисти напълно топката.

4′

1-0 Ирландия! Голът на Адам Айда

Вълнуващ старт за холандския национален отбор в Дъблин. След грешка на вратаря Марк Флекен и ръцете на капитана Върджил ван Дайк, ирландският нападател Адам Еда реализира убедително отсъдената дузпа.

Това е началото, от което се страхуваше селекционерът на националния отбор Роналд Куман. Той ясно беше предупредил играчите си предварително, но без резултат. Irish Storm осигурява бърз аванс за домакинския отбор, подкрепян от 50 000 ревностни фенове по трибуните на стадион Aviva.

3′

VAR: Дузпата е потвърдена

3′

2′

Едва не сбърках

Тук вратарят на оранжевите Марк Флокен за малко да направи грешка. Питането му в изграждането на атака можеше да доведе до много бърз гол, но това можеше да бъде предотвратено. Ъглов удар за Ирландия, така че всички ръце ще бъдат на холандския отбор с няколко силни ирландци.

20:47 ч

Минута мълчание за душите на жертвите в Мароко

Преди двубоя бе почетена минута мълчание за жертвите на земетресението, разлюляло Мароко в петък вечерта, отнело досега живота на над 2000 души.

0′

Първото полувреме започна

И започнахме в Дъблин!

20:46 ч

READ  Аякс получава лоши новини за дебюта на Джордан Хендерсън

Красивият ирландски химн

Огромен шум се вдига от стадион Aviva след красиво изпятия ирландски национален химн. Роналд Куман очаква Ирландия да започне силно, както винаги иска да направи в домакинските мачове. „Те имат собствено поведение относно това, така че трябва да внимаваме с това“, току-що каза холандският национален треньор пред NOS.

20:39 часа

Готовност на играчите в тунела за играчи

Остават седем минути до началото на мача на Aviva Stadium, когато играчите излязоха от тунела за играчи и влязоха на стадиона в красива атмосфера. на 2500 холандски фенове Застанете в ниската зона зад вратата, докато останалата част от стадиона е облечена в зелено с приблизително 50 000 ирландски фенове.

© Pro Shots/Стенли Юнта

20:27 ч

Роналд Куман за неговия избор

за неговия избор Дониел Мален заменя Уот Фигурст. „Ако анализирате отбора си, ще видите къде са силните му страни. Ирландия също играе с трима централни защитници, които са големи и силни. Така че ще имаме нужда от много дълбочина в нашата игра. Дониел е различен тип нападател от Уут и смятаме, че той е най-подходящ за този мач.“

На Матс Уевер заменя Мартин Де Рун в полузащитата. „Мисля, че в допълнение към Френки де Йонг, имаме нужда от някой, който играе много топки напред. Всички тези неща са много близки, но мисля, че Матс може да компенсира това добре тази вечер.“

Професионални снимки / Стенли Джунта

20:14 ч

Още половин час до началото

Остава половин час до началото на мача на стадион „Авива“ в Дъблин. Много холандски футболни фенове и журналисти се насладиха на посещение в ирландската столица днес Стадиони като Tallaght Stadium, Richmond Park, Dalymount Park и Croke Park. На последния стадион, който има поне 82 000 места, се играят само типични ирландски спортове. Галски футбол И клевета игра.

20:05 ч

Само Върджил ван Дайк е играл преди това срещу Ирландия

Десет от холандските стартови единадесет ще играят срещу холандците за първи път тази вечер. Последният път, когато холандският национален отбор игра срещу Ирландия, на 27 май 2016 г. (1-1 в Дъблин), присъства не друг, а Върджил ван Дайк. Дейли Блинд също пропусна този мач.

Стартов състав под ръководството на националния треньор Дани Блинд: Силесен; Фелтман, Ван Дайк, Брома и Вилемс; Wijnaldum, Bazuer, Strootman; Промес, Янсен, Депай