Мениджърът на Фиорентина беше откаран в болница, а мачът с Аталанта бе отменен

Феновете в Бергамо дойдоха за нищо

Ноус Футболсредно

Мачът от Италианската лига между Аталанта Бергамо и Фиорентина беше отложен. Джо Барони, генералният мениджър на Фиорентина, беше откаран в болница преди мача. La Gazzetta dello Sport съобщи, че има опасения от инфаркт.

Мачът трябваше да се играе в шест вечерта. Първите фенове вече бяха на стадиона, когато бе обявено, че мачът се отменя.

Бароне е откаран с хеликоптер в болница в Милано. Мачът беше отложен по искане на служителите на Фиорентина. Все още няма нова дата.

Милан печели

Милан твърдо контролира второто място в италианската лига. Милан победи Хелас Верона с 3-1, докато Ювентус изравни срещу Дженоа (0-0).

Малко преди края на първото полувреме Тео Ернандес даде преднина на Милан. След почивката Кристиан Пулишич удвои преднината с гол от отбита топка.

Тео Ернандес след резултата 1-0

Тияни Нуслин, който тази зима премина от Фортуна Ситард във Верона, отбеляза изравнителния гол в 65-ата минута с красив удар от далечно разстояние. Мощен удар в другия край на Самюел Чуквуезе осигури на Милан още веднъж преднина от две попадения.

Загуба на точки от Ювентус

Ювентус изравни с Дженоа 0-0. Нападателят Душан Влахович беше изгонен в добавеното време.

Лидерът Интер ще играе срещу защитаващия титлата си Наполи в неделя вечер от 20:45 часа.