Тотнъм няма да победи отново без Ван де Вен, Нюкасъл се сблъска силно срещу Евертън

Бренън Джонсън от Тотнъм е разочарован, след като пропусна възможност

Ноус Футбол

Тотнъм Хотспър не постигна победа в английската Висша лига за пети пореден път. Те загубиха с 1-2 у дома от Уест Хям Юнайтед.

Откакто холандският национал Мики ван де Вен се контузи срещу Челси в началото на миналия месец, Тотнъм събра само една точка в пет мача. Въпреки лошата серия Тотнъм все още е пети благодарение на силния старт на надпреварата.

Бивши играчи на Аякс в титулярния състав, гол с глава, световен шампион

Домакинът започна силно на стадион Тотнъм Хотспър в северен Лондон. Само десет минути по-късно аржентинският световен шампион Кристиан Ромеро отбеляза гол с глава от ъглов удар.

Класиране във Висшата лига

В началото на второто полувреме този гол беше отменен от Джарод Боуен. Той изстреля топката 1-1 във въжетата, след като топката се срути в краката му след изстрел на бившия играч на Аякс Мохамед Кудус.

Славата дойде от Аякс миналото лято заедно с Едсон Алварес; Мексиканецът също беше базиран в Лондон.

Тотнъм се опита да направи 2-1 в последните 20 минути, включително въвеждането на бразилския национал Ричарлисон. Топката обаче влезе в другия край.

• Професионални кадри

Джарод Боуен празнува изравнителния гол
  • Агенция Франс прес

Джеймс Уорд-Проус (вляво) празнува равенството 1-2 с Джарод Боуен

След като обратен пас на Дестини Удоги беше твърде кратък, Джеймс Уорд-Проуз първоначално удари гредата. При рикошета той прехвърли топката между краката си точно пред празната врата: 1-2.

Нюкасъл Юнайтед са непостоянни

Само десет минути преди края Дуайт Макнийл вкара първия гол, след като Киърън Трипиър изгуби топката. Пет минути преди края Абдулайе Дукур удвои, след като английският национал Трипиър отново загуби топката. В добавеното време португалецът Бето направи резултата 3:0 с първия си гол за Евертън.

Благодарение на победата Евертън се издига до седемнадесето място, точно над зоната на изпадащите. Трябва да се отбележи, че на Евертън бяха отнети десет точки поради нарушаване на финансовите правила. Тя стоеше различно Десерт Десетата.