Shireen van Anroweg доминира в Duinencross, Fem van Empel е втора в Koksijde | X²O Купа за жени 2022 г

X²O Купа за жени

плячка Шерин Ван Анрой

Край

Освен това в Koksijde Shereen van Anroweg се доказа като добра на пясъка. Младата холандка излезе от колата на дюните в Херигерс в първата обиколка и никога повече не беше видяна. Фем ван Емпел никога не беше далеч, но направи много грешки на пясъка. След Mol и Beekse Bergen, това е третата пясъчна победа на Van Anrooij за сезона. Лусинда Бранд е трета, а Сан Кант е седма.

Shereen van Anroweg обича пясъчни кросоувъри. След победи в Beekse Bergen и в Zilvermeer в Mol, сега тя се отличи и в класическия циклокрос в Koksijde.

Младият ездач на Trek-Baloise спечели демонстрация. Тя водеше от началото до края. На дюната Herygers бяха ribbedebie.

Самият Пол Хергерс се радваше на неговата технология. Вим ван Ембел видя, че съ-коментаторът прави много грешки.

Европейската шампионка отново нарани коляното си по време на анкетата, същото коляно като във Вал ди Соле. Van Empel се прицели във Van Anrooij, но загуби много време в дюните, за да изкачи отново лидера.

Лусинда Бранд допълва платформата. Бившата световна шампионка завърши трета в Koksijde, затвърждавайки лидерската си позиция в Soudal Ladies Cup.

Сани не успя да пропусне старта си в дюните, но постепенно намери своя ритъм. Така той се сви от 15-о на 7-о място. В битката за най-добра белгийка тя победи друг пясъчен демон: Лаура Вердоншот. Класиран е на осмо място в Koksijde.

Отзиви след кръста в Koksijde:

Ван Анруж: „Най-накрая добро начало“

1. 14:35 ч. Резултат. 1. Van Anrooij – на 46’48“ 2. Van Empel – на 14″ 3. Brand – 1’09“ 4. Alvarado – 1’52“ 5. Vos – 2’18“ 6. Betsema – 2’27 7 Надвишение – 2’54 „8. Verdonschot – 3’16“.
  2. 14:00 34. Не може първо белгийски. Сане беше първият белгиец, преминал границата. След загубен старт тя завърши седма в Koksijde. Лаура Вердончо на път към осмо място. .
  3. 14:33 Третото място е за Лусинда Бранд, достатъчно, за да запази лидерството в Soudal Ladies Cup. .
  4. 2:32 следобед Ван Ембел изостава от победителя с 14 секунди. .
  5. 14:32 ч.: Ван Анруж с усмивка. Шерин Ван Анрой пресича линията първа. Победата не бе открадната от 20-годишната Полин от лагера на Свен Нес. Карах от старта до финала в класическия циклокрос. .
  6. 14:28 Вим ван Ембел води най-добрата си обиколка. Това няма да е достатъчно за победа днес. В момента 20-годишната чистокръвна е закована на 11 победи. .
  7. 14:27 Ван Анруж е на път да спечели петия сезон. Шерин Ван Анрой ще записа петата си победа за сезона. След Beekse Bergen, тя спечели Moll, Javier и Lewenhout по време на тази коледна ваканция. .
  8. 14:26 Ван Ембел вероятно има много проблеми с коляното. Пол Херигърс.
  9. 14:25 Не мога да напиша BC в Локерен. Робин Вангухт.
  10. Van Empel не достига Van Anrooij. 2:25 следобед.
  11. 14 часа 24. Кой ще бъде първият белгиец. Кант (7) и Вердоншот (8) започват заедно финалния кръг. .
  12. Последният кръг. Ван Анровей започва последния кръг, а Ван Ембел го следва на 11 секунди. . 14 часа 23.
  13. 14:22 Лусинда Бранд е ядосана. С вик рицарят се удвои. .
  14. 14:21 Тези двойки са драмата на курса. Трябва да излязат по-бързо. Свен Нес.
  15. 2:21 Състезателите с двоен гръб пречеха много: „Драма на състезанието!“.

Двойните ездачи пречат много: „Драма за състезание!“

16. 14:20 Отдръпнете се за малко. Пол Херигърс.
  17. 14:20 ч. Допълнителни контра за Ван Анруж. Ван Анроой прави впечатляващ обратен завой. Вземете един по един ездачите в опашката на състезанието. На пясъка състезателките трябва да излязат навън (прочетете: да паркират велосипеда си). .
  18. 14:00 16:00 Verdonshot или не е възможно? Sanne Cant се изкачи до девето място. Точно пред белгийската шампионка е Лаура Вердончо (8). Марион Норберт Риброл получи рецидив. .
  19. 14:00 14. Ван Ембел се приближава, но прави нова грешка.