Щат Охайо срещу Юта Резултат: на живо, Колеж футболни резултати, Роуз Боул 2022 Актуализации, Акценти

Не. 11 Utah Rose Bowl No. 6 Щат Охайо води с 38-31, което е диво и забавно по начин, който всеки индивид – справедлив или друг – може да очаква. И двата отбора влязоха във втората четвърт, тъй като размениха хакери, които напуснаха първата четвърт.

С воденето на Юта с 14-0 и щатът Охайо изглеждаше така, сякаш иска да бъде някъде другаде, изглеждаше, че отиваме на изненадващ удар. Изведнъж енергията се промени.

Щатът Охайо пое риска в четвъртата и първата, като хвърли дълбоко, а CJ Strut се обедини с Marvin Harrison Jr. за 25-ярдово тъчдаун бягане, подготвяйки сцената за безумна втора четвърт. Yuts отговори с още един дълъг тъчдаун и се покачи с две точки, след което дойдоха три тъчдауна за 30 секунди. След като Страт Джаксън победи Смит-Наджикба с пас от 50 ярда, Британ Коуи от Юта се върна в началото на 97 ярда за тъчдаун. Секунди по-късно Строт удари отново Смит-Нджигба за нов дълъг резултат.

Ако това не беше достатъчно, Utah QB Game Rising превърна прекъснатата игра в 62-ярда тъчдаун, вдигайки Utes 35-21 в опасен четвърти и 1 край. Тогава се случи най-странното нещо: никой не отбеляза гол в последните 6 минути на първото полувреме.

Ютс надмина Buckeyes с 10-3, но все още изоставаха с едно тъчдаун до началото на четвъртата четвърт. Дръжте го заключено тук по време на играта Rose Bowl, докато актуализира резултати, анализи и акценти от началото на CBS Sports до последния съдийски сигнал.

READ  Ерик Клептън печели дело срещу вдовицата, която продава Bootleg албум за 11 долара

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван.