Щат Охайо срещу Юта Резултат: на живо, Колеж футболни резултати, Роуз Боул 2022 Актуализации, Акценти

Не. 11 Utah Rose Bowl No. 6 Щат Охайо води с 38-31, което е диво и забавно по начин, който всеки индивид – справедлив или друг – може да очаква. И двата отбора влязоха във втората четвърт, тъй като размениха хакери, които напуснаха първата четвърт.

С воденето на Юта с 14-0 и щатът Охайо изглеждаше така, сякаш иска да бъде някъде другаде, изглеждаше, че отиваме на изненадващ удар. Изведнъж енергията се промени.

Щатът Охайо пое риска в четвъртата и първата, като хвърли дълбоко, а CJ Strut се обедини с Marvin Harrison Jr. за 25-ярдово тъчдаун бягане, подготвяйки сцената за безумна втора четвърт. Yuts отговори с още един дълъг тъчдаун и се покачи с две точки, след което дойдоха три тъчдауна за 30 секунди. След като Страт Джаксън победи Смит-Наджикба с пас от 50 ярда, Британ Коуи от Юта се върна в началото на 97 ярда за тъчдаун. Секунди по-късно Строт удари отново Смит-Нджигба за нов дълъг резултат.

Ако това не беше достатъчно, Utah QB Game Rising превърна прекъснатата игра в 62-ярда тъчдаун, вдигайки Utes 35-21 в опасен четвърти и 1 край. Тогава се случи най-странното нещо: никой не отбеляза гол в последните 6 минути на първото полувреме.

Ютс надмина Buckeyes с 10-3, но все още изоставаха с едно тъчдаун до началото на четвъртата четвърт. Дръжте го заключено тук по време на играта Rose Bowl, докато актуализира резултати, анализи и акценти от началото на CBS Sports до последния съдийски сигнал.