В снимки | Van’t Schip подготвя играчите на Аякс за домакинския мач срещу ФК Волендам

Дербито на Северна Холандия е мачът, в който Ван’т Шип ще се завърне на пейката на Аякс. През май 2009 г. играчът на Аякс веднъж беше треньор на отбора на Пионер, като тогава беше временен треньор след оставката на треньора Марко ван Бастен. Ван’т Шип изведе играчите на Аякс до победа над Твенте в последния ден на сезон 2008/2009 с победа с 1-0. Ърби Емануелсън спечели мача в АренаА този ден.

Воля и работна етика
След повече от четиринадесет години бившият дясно крило е назначен за временен треньор на Аякс 1 за по-дълъг период от време, а мисията на Вант Шип е да изкачи клуба си нагоре в класирането на Ередивизи. Това обаче не се дължи на волята и работоспособността на играчите на Аякс по време на последната тренировка. Тук можете да видите как играчите на Аякс отбелязаха гол.

Въпреки дъждовните условия, хората работиха усилено в спортния комплекс De Toukomst. Всичко е с цел да изглежда свеж и остър в началото на мача срещу Волендам в четвъртък вечер от 20:00 часа. Нашият фотограф улови най-красивите моменти от тренировките.

Дуелите следват един след друг в бърза последователност на този етап от сезона. Хееренвеен ще гостува на Йохан Кройф Арена в неделя. Следващия четвъртък феновете на домакините очакват реванша срещу Брайтън и Хоув Албиън от груповата фаза на Лига Европа. Това са все показателни моменти, в които треньорът и играчите на Аякс могат да се откроят по положителен начин.

Искате ли да присъствате на мача Аякс – ФК Волендам? Тогава погледнете Ajax за препродажба.

READ  Писта Greek Talon пада на Australian Open след повече от четири часа носене | Тенис