Късо съединение kekberry причинява поражение на mahjong ajax | футбол

Бранителят смяташе, че може да грабне топката в ръцете си за гол, но вратарят Стен Крамърс всъщност поднови мача (който не спря), като хвърли топката към Бери. Дори ръцете! Тогава Дилън Фенти използва наказанието, което е позволено на Рода да изпълни.

PEC Zwolle го вкара

PEC Zwolle също спечели втория си мач от лигата за новия сезон. Отборът на Дик Шрьодер, изпаднал от Ередивизи миналия сезон, беше твърде силен за Телстар при 5-0 Велсен. Клубът започна надпреварата в неделя с победа с 2-1 над Де Графшап и сега продължава напред на базата на най-добра голова разлика.

37-годишният полузащитник Харис Медунионен, който беше трансфериран от ФК Синсинати тази седмица, започна на пейката на Цволе. Бившият международен младежки играч на Orange видя, че новият му работодател бързо се дистанцира. Шарди Ландау откри резултата още във втората минута. Гръкът Апостолос Филиос, друг нападател от БЕК, удвои преднината си в деветата минута. Ландо също се разписа през първото полувреме (0-3). След почивката германецът Луис Горлих отбеляза четвъртия гол от Цволе. Томас ван ден Пелт отбеляза петия гол в последния етап.

Уилям II

Вилем II, който изпадна, подобно на PEC Zwolle и Heracles Almelo, и иска да се повиши веднага отново, все още чака първата победа. Тилбургерите загубиха с 2-1 в Айндховен. Миналата седмица Вилем II не победи Йънг ПСВ (1-1). Новодошлият Майкъл Де Лео дебютира в петък като заместник на Вилем II.

Еван Рутие вкара първия гол за Айндховен в средата на първото полувреме, а англичанинът Даниел Кроули изравни след края на първата част. В добавеното време белгиецът Пьотр Кестенс стана победител в мача на ПСВ Айндховен, който, подобно на Цволе, Юнг АЗ, ВВВ-Венло и Рода ЖК, все още нямат загуба по точки.

READ  Seuntjens, завърнал се след болест, стреля красиво по De Graafschap, за да подпечата победата | футбол

Jong AZ спечели Helmond Sport с 3-1. VVV се разправи с De Graafschap в Doetinchem: 1-2.