Следобед тренировка с Твенте, а вечерта още един мач спорт

Twente-FC Bochum (1-0) беше тренировъчен мач, както много други тренировъчни мачове по време на международната пауза. Зад затворени врати, на студено. Единствената разлика беше, че Енсхеде сега имаше 20-годишен германски играч на нападателната позиция.

Въпросът е дали Noel Fotkeo ще свири на De Grulch Fest. Но присъствието му в тренировъчния комплекс в Хенгело в сряда следобед създаде красива история. Фактът, че той не се завърна след 45 минути, няма нищо общо с играта му, а всичко свързано с факта, че той трябваше да играе мач от лигата в сряда вечер с неговия клуб от Оберлига Нидерхайн Шварц Вайс Есен. Не е изненадващо, че те не дадоха на своя нападател ден почивка, след като го тестваха във ФК Твенте в Есен. Фоткео вкара не по-малко от 29 гола в предишните 28 мача.

не е ударено

Физически силният нападател не отбеляза гол срещу сънародниците си от Бохум. Имаше някои хубави движения. Но възможността FC Twente директно да влезе в сделка с играч, който е участвал само в полувремето, не изглежда много голяма.

Много отсъства

Фучио игра в отбор, който имаше само трима играчи в стартовия състав и те също бяха там срещу Аризона в неделя: Джошуа Бренет, Джес Смол и Мишел Флап. Поради почивка, международни мачове, леки болки или сериозни наранявания, той загуби Ларс Унерстал, Мис Хелгерс, Хулио Плегизуело, Рубен Пропер, Рамез Зеруки, Анас Салахедин, Вацлав Черни, Манфред Угалди и Рики ван Волфсвинкел. В Бохум, сега над чертата на изпадащите в Бундеслигата благодарение на лека преднина, необходимите ключови играчи не присъстваха, както и шестима международни играчи.

READ  ПСВ Айндховен изчисти махмурлука в ШЛ със зашеметяваща победа над Екселсиор | футбол

Красив гол

ФК Твенте бе малко по-добрият отбор в двубоя между двата смесени отбора преди полувремето. След почивката треньорът Рон Янс направи пълна смяна, като остави само вратаря Тайтън, Макс Бронз и Сим Стийн. Останалата част от състава беше допълнена от играчи от академията. Те останаха изправени срещу Бохум през второто полувреме. Шест минути преди края Иракли Егоян Твенте стреля красиво, за да подпечата победата с 1-0.

Състав ФК Твенте: Тайтън, Бренет (46. Ван Хийс), Брунс, Дрийзен (78. Доналд), Смал (46. Гейпенс), Беселинк, Стейн (46. Йегоян), Влап (46. Де Ланге), Мисиджан (46. Бостдорп), Фоткео (46. Йегоян), Сибранди.