Фейенорд O21 отново печели и води в пролетното състезание

Фейенорд O21 спечели с 3-2 над Go Ahead Eagles O21 този следобед. Трите точки остават при Фаркенорд след добър мач, изигран от тима на треньора Пюел. Ротердам сега води в пролетните състезания с шест точки от два мача.

Фейенорд О21 изигра добър мач срещу връстниците си от Девентер този следобед. Благодарение на красив гол на Антъни Миламбо и две дузпи на Несто Гроене Ротердам спечели с 3-2.

Фейенорд О21 започна силно мача. Ротердам доминираше в мача и създаде много положения. Но първият гол стигна до известно време, но в 36-ата минута Миламбо стреля силно и центрира топката. След равенството 1:0 Фейенорд продължи да натиска „орлите“, но не успя да увеличи преднината. Съвършено в съответствие с първия отбор на Фейенорд, опозицията успя да отбележи веднага от първата си възможност този следобед. Пим Саатоф изравни в 40-ата минута, а Фейенорд бе по-добрият отбор и се отблагодари, като поведе преди края на първото полувреме. Несто Гроен използва дузпа, за да направи 2:1 в полза на Фейенорд през първото полувреме.

След полувремето Фейенорд O21 остава по-добрият отбор. По-специално Сойер и Грюн имаха няколко шанса да вкарат третия гол на Фейенорд. Там, където Ротердам има най-много шансове, Go Ahead Eagles бягат с гол. Резултатът е 2-2 чрез Гийс Щайнфелдер и отборът на Пюел трябва да се заеме с работа. В 72-ата минута Фейенорд О21 отново поведе след удар от дузпа на Несто Гроен. По-рано Гроене пропусна страхотна възможност да поведе, но това му беше простено с този гол. Фейенорд продължава да има шансове при 4-2, но вече не успява да отбележи. Орлите също вече не бележат. Фейенорд O21 спечели с 3-2 и води в пролетното състезание с шест точки от два мача.

READ  Ръсел Ръсел Всички, с изключение на де Врис, пристигат във Формула 1: „Никога не сте го подценявали“

Следващата седмица Feyenoord O21 ще гостува на Cambuur O21. Мачът в Леуварден може да бъде проследен на живо на 1908.nl на 3 февруари.