Фейенорд O21 победи PEC Zwolle O21 във Варкенорд

Фейенорд U21 отново спечели. Във Варкенорд отборът на Мелвин Бойл беше твърде силен за връстниците си от PEC Zwolle с резултат 3-1. Талантите на ФК Ротердам спечелиха и четирите мача от пролетното състезание в Дивизия 1-А с победа над ФК Зволе.

Йоеп ван дер Слуйс отново беше точен и откри резултата след 27 минути футбол, като завъртя топката в далечния ъгъл извън вратаря на Цволе. Треньорът Мелвин Бойл направи редица смени след почивката с Арно, Нетан и Руст. В 67-ата минута влезлият като резерва Лужан Арно удвои след подаване на Тимо Зал.

PEC Zwolle направи нещо след няколко минути, но вече не успя да застраши победата на Feyenoord U21. Джейдън Слори направи крайния резултат 3-1 пет минути преди края за Ротердам. С победата отборът на Мелвин Бойл е начело в пролетното състезание в Секция 1-A.

Фейенорд O21 – PEC Zwolle O21 3-1

Прогрес на резултата:
27' 1-0 Ван дер Слуйс
67' 2-0 Арно
68' 2-1
85' 3-1 Сулори

Състав на Фейенорд O21: От SAS; Рийд (46' Арно), Валке (център), Де Блок (46' Нитен), Канделария; Хол, Клейген, ван дер Слъгс; Слори (88' Алемайеху), Гроен (88' Райс), Сойер (62' почивка).

READ  Домпер за положителен резултат Йохан де Вит: треньорът на японците се срещна с TeamNL в Пекин | Olympische Spelen