Eredivisie Live: Може ли ПСВ Айндховен да продължи преднината си срещу RKC след почивката? † футбол

Вижте статистиката на всички мачове в Eredivisie чрез Нашето табло С голмайстори, класиране и изчерпателна статистика.

Айндховен – RKC Walwick

ПСВ ще се проведе в 14.30 часа. Срещу RKC Waalwijk отборът на Роджър Шмид ще се надява да се свърже отново с Аякс и да намали разликата до една точка. Има голям шанс да има повече играчи в първия мач от четвъртък срещу Лестър (0-0). Мисля да дам почивка на някои играчи. Треньорът на ПСВ каза, че това няма нищо общо с подценяването на RKC.

Витесе – Камбур

По същото време с ПСВ-РКЦ Уоуик на дневен ред е и двубоят между Витес и СК Кампур. Нещата бяха трудни за Арнем напоследък и отборът на Томас Лийч се надява отново да се справи добре срещу фризийците.

Херакъл Алмело – Фейенорд

В 16.45 ч. Фейенорд ще играе с Херакъл Алмело. Ротердам се надява да почисти остатъците от мача от Лигата на Конгреса със Славия Прага. Срещу чехите изглеждаше, че формацията на Арне Слот взе победа в джоба, но в времето за контузията се случи грешка и Славия се нареди до него (3-3).

СИК Зволе – Аризона

Оживеният футболен мач ще приключи в неделя от 20 ч. Двубоят между СИК и АЗ. Alkmaarders може да се срещне с нов колега в неделя вечерта. В края на краищата, AZ направи първата оферта за Mees de Wit, крилото в PEC.

Херенвен победи Гронинген

С наемниците от Болоня Сидни ван Хойдонк и бившия Фейнордер Свен ван Беек начело, Херенвен спечели престижното Северно дерби срещу ФК Гронинген.

READ  За разлика от KNVB, Германският футболен съюз не подкрепя преизбирането на Инфантино във ФИФА| чужд футбол

събота

Твенте

Нападателят на ФК Твенте Рики ван Волфсуинкел има добър сезон. Той вече отбеляза четиринадесет гола за отбора на Рон Янс в Ередивизия. Тукъри бяха посещавали Неймеген четиридесет пъти преди това. Двадесет пъти гостите се завръщаха у дома с победа. NEC спечели десет пъти.

Фортуна Ситард

На Фортуна Ситард остава една точка от първия мач в Утрехт. Лимбургери, които се бориха срещу изпадането с 1-1, играха в Домстад.

Запиши се за Футболна актуализация И бъдете в крак с последните футболни новини.

Аякс

Аякс има 4 точки пред ПСВ Айндховен в Ередивизия и ще играе финала за купата срещу ПСВ Айндховен на 17 април. По-рано този сезон отборът на Амстердам победи Касъл Лордс с 0-1 в Ротердам.

Уилям II

Вилем II трябва все повече да се страхува от изпадане в първа класа. Тилбергер загуби с 4-0 от Go Ahead Eagles в петък. Вилем 2 има само две точки от последните си осем мача и е точно над зоната на изпадащите.

Гледайте тук Програма и място в холандската лига

Слушам Футболен подкаст Стартиране тукпод или във всички популярни подкаст приложения, като Apple Podcastgoogle подкаст И spotify