Младият оранжев Петрич дойде в България

След закъснение от 45 минути самолетът излита за България с 6 войници и 4 ескортиращи.

Полетът е летял по разписание, като пилотът е успял да навакса 20 минути. За съжаление бързо загубихме тези 20 минути на таксиметровия шофьор. Мислеше да потегли, но след един силен удар нещо се обърка, след като натиснахме бутон няколко пъти, бяхме готови, поне си мислехме. Шофьорът се върна, забравил да плати за паркиране. Тъй като всички бяха много гладни, помолихме шофьора да спре, за да можем всички да ядем.|

Стигнахме до хотела около 23:50, където ни помолиха да направим различна подредба на стаята, но ние я добавихме внимателно и инструктирахме добрия човек на рецепцията да го направи. След няколко опита се получи и в 00:20 всички се прибрахме по стаите.

Спортисти: Яник Понгърс (U19), Мика ван Беркел (U17), Сони Хекманс (U17), Джолиан Шурман (MU19), Меган Радемейкърс (MU19), Тара Верхаарен (MU19).
Супервайзери: Уго Дувенвортен, Раянъс Йенсен, Джон Рембе, Олесия Била.

EPBF / Dynamic Billard European Championship Youth 2022 ще се проведе от 27 юли до 3 август в Петрич, България.

Снимка Летище: Риенус Генисен
Подбор на снимки и ръководен комитет: Мелиса Радемейкърс

READ  Защитаващите титлата си до 17 години Холандия започнаха добре Европейското първенство с победа над България.